Back

אילו פרויקטים של נדל"ן גינדי השקעות מציעים?

גינדי השקעות – החברה שהוקמה בשנת 2003 על בסיס החברה המשפחתית המוכרת שלזכותה נזקפת שורה ארוכה של פרויקטי נדלן בכל רחבי הארץ – מפורסמת בעיקר בזכות פרויקט הדגל שלה, גינדי תל אביב , אבל כדאי לדעת שלצד מי שהוגדר, בצדק, כ”פרויקט של פעם במאה שנה” ישנם עוד כמה וכמה פרויקטים מבטיחים מאוד (שמן הסתם גם יקיימו).

מתחם הצעירים ברמת השרון

אחד הפרויקטים היותר מסקרנים של גינדי השקעות, שבעליה הם בנו של משה גינדי, מנור, וכן שני חתניו, אייל פרידמן ואורי לוי, הוא מתחם הצעירים ברמת השרון.

פרויקט זה מורכב מ-7 מבנים: 4 מגדלים שיתנשאו לגובה של 21 קומות ועוד 3 בניינים שבכל אחד מהם 9 קומות. הדירות בכל המבנים הן בנות 4 חדרים ו-5 חדרים שכולן מתאפיינות במפרט עשיר ומרשים ובפרט במרפסות רחבות ידיים, וכן ישנם פנטהאוזים ודירות גן.

קהל היעד הוא משפחות עם ילדים וזוגות צעירים, ועל כן צפוי להיבנות במתחם זה גם פארק גדול (שייפתח לטובת כלל הציבור ברמת השרון ובעצם כל מי שירצה לנצל את הריאה הירוקה והיפה). הפארק יכלול בין השאר מתקני שעשועים מתקדמים, גינות מלבבות, פינות קסומות, מדשאות מרווחות ועוד. בסך הכל משתרע הפרויקט – הפארק ומבני המגורים גם יחד – על כ-43 דונם. מיקומו: ברחוב שח”ל שבקצה המזרחי של נווה מגן, אחת השכונות שמחדשות את פניהן ברמת השרון – כשגם מתחם הצעירים מהווה למעשה פרויקט פינוי בינוי.

פרויקט הבוטיק בקרית אונוגינדי השקעות נדלן

עוד פרויקט של החברה שמתמחה בייזום ופיתוח שכונות מגורים, מגדלי יוקרה, קניונים ומרכזים מסחריים שמהווים השקעות נדלן משתלמות במיוחד הוא פרויקט הבוטיק בקרית אונו, שאגב, בניגוד למתחם הצעירים כבר נמצא בשלבי שיווק מתקדמים.

פרויקט זה הוא אחד הנדבכים העיקריים במסגרת התוכנית להפיכת קרית אונו לפרבר המוביל של גוש דן, שכן העיר נהנית הן מקרבה לצירי תנועה מרכזיים והן משמירה על אופי קהילתי נעים ומחבק. צביון זה, שמעניק לתושבי קרית אונו איכות חיים של ממש, בא לידי ביטוי בין השאר בריבוי השטחים הפתוחים גם בלב העיר, וגם פרויקט הבוטיק החדש נבנה בלב ריאה ירוקה (בסמוך לו תמצאו את פארק שטרן ואת גן ברג).

עוד כדאי לציין כי העיצוב של פרויקט זה נעשה מתוך תשומת לב מרבית לסביבה על מנת להוביל להשתלבות מיטבית במרקם הייחודי של לב קרית אונו ולשמירה על האווירה הפסטורלית הנעימה.

שדרת החנויות החדשה בגבעת שמואל

גינדי השקעות עוסקת כאמור גם בבניית פרויקטים מסחריים, ואחד מהם עתיד לשנות את פניה של גבעת שמואל ולהביא לישוב המתפתח את האפשרות ליהנות מחווית קניות מרגשת גם מבלי להגיע לתל אביב או לעיר גדולה אחרת.

מדובר בפרויקט בשם gindi boutique center שמוקם בלב רמת הדר, אחת השכונות היוקרתיות של גבעת שמואל ולא הרחק מקניון הגבעה שמהווה אף הוא מוקד עניין ובילוי בישוב (וגם אותו בנתה החברה).

פרויקט ה-gindi boutique center כולל שדרת חנויות שתהווה למעשה המשך ישיר ואטרקטיבי לקניון הגבעה, וצפויה למשוך אליה קונים ומבלים מכל אזור בקעת אונו – הן בזכות תמהיל החנויות המדויק (כ-25 חנויות איכותיות ונחשבות), החנייה הנוחה (קרוב ל-100 מקומות חנייה אשר מתווספים ל-500 שמציע קניון הגבעה), המיקום המרכזי (ברחוב מנחם בגין) והמפרט המרשים של הבנייה.

עוד פרויקטים מבטיחים של גינדי השקעות

פרויקטים נוספים שמציעה החברה נמצאים במתחם בן חיים ברמת השרון (פרויקט פינוי בינוי רחב היקף עם 3 בניינים בני 12 קומות כ”א), במתחם אלחנן באותה עיר (8 בניינים בני 12 קומות בשכונת קרית יערים שבמערב רמת השרון) ובגבעתיים (3 מגדלי מגורים מרהיבי עין בני 40 קומות כ”א עם דירות 4 ו-5 חדרים ברמת גימור גבוהה במיוחד, במיקום מרכזי – בסמוך לקניון גבעתיים וגן רבקה).

בלוג