Back

שירותי ייעוץ השקעות נדלן בארץ ובחו"ל

בין אם אתם מחפשים השקעה משתלמת בנדלן כאן בארץ, ובין אם היעד שלכם הוא השקעות נדלן בחו”ל, כדאי לפנות אל ייעוץ השקעות נדלן – על-מנת שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שכספכם, ומן הסתם מדובר בסכום נכבד עד מאוד, הושקע באופן האופטימלי בהתאם לצרכים שלכם ולאופי ההשקעות המועדף על ידכם.

לימודי ייעוץ השקעות נדלן

על חשיבותו של הייעוץ בכל הקשור להשקעות בנדלן תעיד העובדה כי שלל מוסדות לימוד מציעים מסלולי לימוד והכשרה בתחום.LIVINGROOM_5_ROOMS-2

בין האפשרויות הניצבות בפני מי שרוצה להתמקצע בתחום ולצבור כלים וידע יקרי ערך בכל הקשור לנדלן: קורס ייעוץ, תיווך והשקעות נדל”ן במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן; קורס השקעות נדלן של קבוצת IMG המועבר הן בתל אביב והן בירושלים; קורס יועצי נדלן אשר כולל הכנה למבחני ההסמכה המקנים רישיון תיווך (מתקיים בקמפוס המסלול האקדמי המכללה למנהל שבראשון לציון); קורס השקעות נדלן של מכללת פסגות המפעילה שלוחות בכמה ערים מרכזיות בארץ; קורס השקעות ויזמות נדל”ן של מכללת מגמות שגם היא מתאפיינת בפריסה ארצית; לימודי יזמות נדלן של האקדמיה לפיננסים מבית BDO; קורסים שונים המועברים במרכז להכשרה מקצועית של “אל הנכס”, רשת סוכנויות נדלן מובילה; והקורסים השונים של בית הספר לנדלן של רי/מקס, עוד רשת בולטת בתחום זה.

מה עדיף, ייעוץ חד פעמי או ליווי עד להשלמת העסקה?

באופן כללי שירותי ייעוץ השקעות נדלן מוענקים בשני אופנים עיקריים – הראשון הוא מפגש ייעוץ חד פעמי, שלרוב נמשך 90 דקות עד שעתיים (ישנם כמובן גם מפגשים ממושכים יותר), והשני הוא ליווי צמוד עד להשלמת העסקה שבמסגרתה נרכש הנכס שמהווה השקעה אופטימלית.

מפגש ייעוץ חד פעמי מיועד, ברוב המקרים, לאפיון הצרכים האמיתיים של המשקיע שמחפש נכס מניב, זיהוי היכולות הכלכליות שלו כדי להבין מהן האפשרויות העומדות בפניו ואשר ניתנות למימוש, והבנה מהו אופיו של המשקיע על מנת שיוכל לדעת אילו נכסים כדאי לו לחפש.

בנוסף יכלול מפגש כזה המלצות כלליות לגבי אופן החיפוש אחר נכס שיהפוך להשקעה משתלמת (למשל בפרויקטים של גינדי, שידועים כמי שמשמרים את ערך הנכסים בהם לשנים רבות ואף משביחים אותם במידה ניכרת), ובמידת הצורך גם טיפים בנושא הדרכים המיטביות לממן את רכישת הנכס (אם היא לא מסתמכת על הון עצמי בלבד) ובנושאים כמו מיסוי וחוק (בהקשר של עסקאות נדלן, כמובן).

ליווי עד השלמת העסקה כשמו כן הוא – שירות כולל החל משלב אפיון הצרכים וזיהוי היכולות הכלכליות, דרך בחינת מבחר נכסים פוטנציאליים על מנת לאתר את זה המתאים ביותר למשקיע הספציפי וכלה בליווי המשקיע מול הבנק, מול עורך הדין שמטפל בעסקה וגם מול אנשי מקצוע שונים באם נדרשים שינויים בנכס או שיפוצים כאלה ואחרים. בנוסף התייעצות עם יועץ משכנתא ויועץ השקעות יסייע בכל הקשור להשכרתו של הנכס על-מנת שיתחיל להניב את התשואה המיוחלת.

מתי כדאי במיוחד להיעזר בשירות זה?

ככלל ייעוץ השקעות נדלן עשוי להתגלות כמתגמל מאוד בכל מקרה של חיפוש השקעה בנדלן, אולם אם למשל אתם קונים נכס בפרויקט גינדי תל אביב מן הסתם אתם לא זקוקים לשירות זה. באופן כללי ככל שיש לכם יותר ידע בתחום הנדלן, כולל מגמות עדכניות בשוק זה באזורים השונים בארץ, כך פוחתת התועלת שבשכירת יועץ השקעות בנדלן – אם כי כדאי תמיד להיזהר ממצבים שבהם אנחנו רק חושבים שאנחנו יודעים את מה שיש לדעת.

ייעוץ לגבי השקעות נדלן בחול

כדאי לדעת שאולי השקעות נדלן בחו”ל נתפשות כיוקרתיות יותר, אולם ההבדלים בתשואה הצטמצמו משמעותית, מה גם שגם כאן בארץ ניתן ליהנות מהשקעות שיעוררו כלפיכם הערכה – למשל באחד הפרויקטים של גינדי. אם בכל זאת אתם בוחרים בהשקעה בחו”ל, כדאי במיוחד להיעזר בייעוץ מקצועי.

למידע נוסף על השקעות לחצו כאן.

בלוג