כשמדברים על השקעות נדלן מנצחות, מתכוונים לפרויקטים כמו גינדי תל אביב

גינדי גאים להציג את מגדלי גינדי תל אביב – אחד הפרויקטים המרהיבים ביותר באחת הערים המרגשות והמתקדמות בעולם. הפרויקט ממוקם במתחם הכי חם בתל אביב, בסביבה המציעה שילוב נדיר של סגנון חיים אורבאני במיטבו, עם מרכזי מסחר ועסקים מהאטרקטיביים בארץ. גינדי תל אביב הינו הפרויקט הגדול ביותר שנבנה בעיר תל אביב בעשור האחרון והוא מציע 800 דירות ב-11 בנייני מגורים. ובנוסף הפרוייקט המדובר LOVE TLV” ” 2 מגדלים של 48 קומות במתחם גינדי תל אביב.

גינדי הינה חברת השקעות נדלן מוכרת ומובילה, היוזמת, מפתחת ומשווקת השקעות נדלן בישראל ובחו”ל כבר למעלה מ-50 שנה. הפרויקטים של גינדי מאופיינים תמיד בחדשנות, מקצועיות והתנהלות ללא רבב מול לקוחות ומשקיעים. כל פרויקט של החברה, מהווה מנוע צמיחה לסביבתו ומחולל תמיד שינויים חיוביים בשוק הנדלן האזורי. על פי תפיסת העולם של גינדי, כל אדם חייב לשאוף להגשמת חלומותיו הגדולים ביותר, בהתאם לתפיסה זו, החברה בוחרת את הפרויקטים שלה בקפידה ודואגת שיספקו לכל לקוח את התמורה הגבוהה ביותר להשקעה שלו.

קבוצת גינדי נהנית מגב פיננסי איתן, המאפשר לה לאתר הזדמנויות ולהגיב אליהן במהירות, תוך ניצול מקורות פיננסיים נזילים ושיתוף פעולה יציב עם שוק ההון ועם המערכת הבנקאית בישראל ובחו”ל. בין הפרויקטים של החברה ניתן למצוא גם את גינדי רמת אביב, “love tlv גינדי סיטי רמלה ומיזמי מסחר וקניות כגון: קניון הגבעה בקרית שמואל, קניון גינדי סיטי מול ברמלה והקניון החדשני שעומד לקום במתחם גינדי תל אביב – TLV FASHION MALL

בלוג